"Galaxy S8 ve S8+'ın devrim niteliğindeki tasarımı en içeriden başlar. Telefonun görünümünü, akıllı telefon ekranının sınırlarını kaldıracak şekilde her açıdan yeniden tasarladık. "

1. İşte harika Sonsuz Ekran

İşte harika Sonsuz Ekran

2. Çerçeveyi değil, yalnızca içerikleri göreceksiniz. Bu, aynı boyuttaki mobil cihazlarda bulunan en büyük ve en içerik odaklı ekran.

Çerçeveyi değil, yalnızca içerikleri göreceksiniz. Bu, aynı boyuttaki mobil cihazlarda bulunan en büyük ve en içerik odaklı ekran.

3. Üstelik tek elinizde tutmak çok kolay.

Üstelik tek elinizde tutmak çok kolay.

4. Sonsuz ekran telefonun sınırlarını kaldıran, tamamen pürüzsüz ve kesintisiz bir yüzey oluşturan harika uçtan uca ekrana sahiptir. Saf, bozulmamış, kesintisiz cam.

Sonsuz ekran telefonun sınırlarını kaldıran, tamamen pürüzsüz ve kesintisiz bir yüzey oluşturan harika uçtan uca ekrana sahiptir. Saf, bozulmamış, kesintisiz cam.

5. Telefonun ön kısmını kaplar ve alüminyum çerçeveye sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Telefonun ön kısmını kaplar ve alüminyum çerçeveye sorunsuz bir şekilde entegre olur.

6. Sonuç güzel kavisli, mükemmel simetriye sahip, tek bir görünüm.

Sonuç güzel kavisli, mükemmel simetriye sahip, tek bir görünüm.

7. S8

Kendinizi daha büyük fakat hala elinize rahatça sığabilen bu görüntüye kaptırın. Galaxy S8 ve S8+ çerçevelerinden serbest kalarak kesintisiz, pürüzsüz ve kenarlarından aşağı doğru kayan bir yüzey sunuyor. Bunu başarmak için telefonu yeniden yarattık ve home tuşunu sadece ihtiyacınız olduğunda kullanmanız için ekranın altına konumlandırdık. Böylece daha büyük bir telefon olmadan daha büyük bir ekran yarattık.

Sonsuz Ekran

Kenarların ötesinde

Sonsuz Ekran kesintisiz ve kapsayan bir tecrübe için yeni standartlar sunuyor. Daha büyük bir telefon tasarlamadan geniş bir ekranı mümkün hale getiriyor. Daha geniş bir görünüm sunarken, Galaxy S8 ve S8+, küçük ve kullanması kolay hissini veriyor.

küçük hissettiren büyük ekran

Büyük ekranda film izlerken rahat kavranan pürüzsüz kıvrımları avucunuzda hissedeceksiniz. Galaxy S8 ve S8+, edge ekran özelliği taşıdıklarından önemli kısa yollarınız bir kaydırma ötede.


Her yeri pürüzsüz

Ön yüz arka yüzün silüetiyle bir bütünlük oluşturuyor. Arka kamera yüzeye mükemmel şekilde otururken uyumlu bir profil çiziyor.

Arka kameranın yüzeye uyumunu gösteren Galaxy S8 videosu

 ekran daha fazla görüntü demek

İster oyun, ister film olsun Galaxy S8 ve S8+'ın ekran hareketlerinin içine çekileceksiniz. En büyük ekrana sahip olduğundan değil, 18.5:9 oranıyla daha kapsayıcı olduğundan size tam ekran boyutunda görüntü sağlıyor.


Galaxy S8570 ppi


Galaxy S8+529 ppi

*Sonsuz Ekran: az çerçeveli, tam cepheli, çift edge ekran

*Varsayılan çözünürlük Full HD+ ve Ayarlar'dan Quad HD+ (WQHD+) olarak değiştirebilir.

*Ekran yuvarlak köşeler göz önünde bulundurulmadan düz bir dikdörtgen şeklinde ölçülmüştür.


Daha az kaydırma daha çok işlem

Film izlerken mesaj atabilir, internette gezinirken bir liste yapabilirsiniz. Daha büyük ekranla rahatça çoklu işlemler yapabilir ve ekranların boyutunu kolaylıkla ayarlayarak odak noktanızı belirleyebilirsiniz. Daha az kaydırmayla sosyal medya akışınızı veya okuduğunuz makaleyi görüntüleyebilirsiniz.

Görünmez ama ulaşılabilir

Yeni yönlendirme tuşları alıştığınızın dışında değiller. Sadece şimdi ihtiyacınız olana kadar harika biçimde farkedilmezler. Ana Menü tuşu her zaman olduğu yerde ve her zamanki gibi tek tuşla çalışıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları