İnternet aramalarında GOOGLE da firmanız bulunabiliyormu?

Firmanızı Google’da Nasıl Üst Sıralara Çıkarabilirsiniz?

Hızla ilerleyen ve gelişen dijital çağile birlikte firmaların internet ortamı üzerinden sanal mağaza oluşumları artışgösterdi. Bunun sebebi internetin öncüsü olan Google Arama Motoru’nun firmalarakazandırmış olduğu olumlu etkidir. Öncesinde firma tanıtım tercihinde Google’ınyararlarını bilmek uygun olur.

 

Google’ın firmalara sağladığı faydalar çatısında dünyaca ünlü en büyük markalarınerişimine kolaylık sağlaması yer alır. Bu bağlamda Google kullanıcılar arasındaiyi bir referans, satıcı tarafından kazanç sahasıdır. Birçok ürün kovalayıcıyaçeşitli uzaklıktaki lokasyondan oturduğunuz yerden güvenli ulaşım fırsatısunar. Firma sahibi Google aracılığı ile müşteri edinim maliyetlerini düşürür.Sektör alanında daha çok kazanmakiçin pek de göz önünde olmayan ürün ya da hizmetinizin doğru indekslemesayesinde bulunmasını sağlar. Ürünlerinizi talep edebilecek bireylerinhedeflemesini doğru yapan en uygun dijital izinli pazarlama yöntemi denebilir.Aranılan sözcük ile üst sıralara çıktığınızda müşteri çok tercih edildiğinizidüşünerek firmanızı seçer ve talep kazanmakhızlanır.

 

Günümüzde internete her an profesyonelyayınlar ve amatör kullanıcılar tarafından büyük çoğunlukta makale, fotoğraf, videogirişi yapılır hale geldi. Google bu zengin trafik içeriğinde aradıklarımızarahat bir şekilde ulaşmamız için durmaksızın kriterlerini değiştiriyor.Google’ın işleyiş sürecini iyi takip edin ve ona göre arama motoruoptimizasyonu yani SEO çalışmaları gerçekleştirip firmanızı üst sırayataşıyarak işinizi büyütün.

 

Firmamburda Etkisi

 

Firmamburda 300 bine yakın firmaya firmanı kaydet olanağı ile Google’daüst sıralara çıkma hizmeti vererek güvenilirliğini kanıtlamıştır. Firma sahibiolarak firma ekle adımı ileprofesyonel SEO yardımı alarak sanal mağazanız maksimum ziyaretçi alanına açıkhale gelir.

 

Firmamburda sizin ana hedef kitlenize veana amacınıza en ideal biçimde site konseptinizi belirler. Kullanıcılarınaradıkları kelime analizlerini yaparak firmanıza uygun gelen isabetli anahtarkelimeleri ve long-tail diye tabir edilen uzun öbekli arama sorgularınıhedefler. Girilen içerikler son Google güncellemeleri doğrultusunda optimizeedilir. İçerik ile tasarımın paralel düzeyde sunumu estetik anlamda Google’ınsevdiği web site türüdür. Ekip çalışanları site bütünlüğünü de dikkate alır.Rekabet oranları ve rakip analizleri tespit edilerek daha çok kazanmak için çalışma yapılarak önegeçilmiş olunur. Ek olarak Front-End ve Back-End kod düzenlemeleri, site dışıorganik backlinkler, firma siteleri gibi platformlara eklenme, sunucutarafından sitenin hızlanmasına yönelik geliştirmeler gibi teknikler de SEOkapsamında yer alır. Firmamburda’nın sunduğu firmanı kaydet fırsatı tüm ürün yelpazenizi sınırsız kullanıcıylagüvenli bir şekilde buluşturma olanağı yaratır. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları hassasiyet gerektirdiği içinuzman ekip çalışanları tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi durumundafirmanız sıralamalarda arkaya itilebilir ve bu sizi zarara uğratır.

 

Firmamburda sayesinde firma ekle girişimi ile Google’ın tümolanaklarından faydalanmış olursunuz. Kurumsal siteniz aracılığıyla kullanımdüzeyinizi tepe noktaya çıkarın, sanal mağazanızın kalitesini arttırın ve işinizi büyütün.

Firmam Burda Ailesi

www.firmamburda.com

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları