Müşterilerinize,Üyelerinize, öğrencilerinize veya hedef kitlenize isterseniz kendi başlığınız ile isterseniz de size özel Smshopin.com abone numaranız ile SMS gönderin.

Toplu Sms Gönderme Hizmeti

Size Özel Toplu SMS Hizmeti

Müşterilerinize,Üyelerinize,  öğrencilerinize veya hedef kitlenize isterseniz kendi başlığınız ile isterseniz de size özel 
SmShopin.com abone numaranız ile SMS gönderin.

SmShopin, Mobil İletişim Çözümleri alanında sektöre değer katmak ve Kurumsal SMS çözümleri sunmak üzere 2004 yılından bu yana kesintisiz hizmet vermektedir.

Sanayi ve teknolojide oluşan baş döndürücü değişim ve gelişmeler, özellikle iletişim, ulaşım ve firmamızın da içerisinde bulunduğu bilgi teknolojilerinde ortaya çıkan gelişmelerle beraber kalite arayışı güncelliğini arttırmış ve toplumumuzda yaygın bir olgu haline gelmiştir.

Müşterilerimiz en tecrübeli, kullanımı en kolay, hızlı erişime ve teknik servise sahip olan, uygun fiyatlı hizmetleri tercih etmektedirler. Kuruluşumuz bu müşteri taleplerini karşılayabilmek için kalite felsefelerini benimsemiş ve ilk şart olarak müşteri taleplerini karşılamak için değişmeyi göze almak ve sürekli gelişmek hedefini kalite politikası olarak benimsemiştir.

SmShopin, kaliteyi ve performansını sürekli iyileştirerek pazar payını arttırmayı kendisine amaç edinmiş, ARGE yatırımları sayesinde hep bir adım önde gitmeyi başarmıştır.

SmShopin, Müşteri odaklı çalışmalarında müşteri gibi düşünmeyi kadrosuna aşılamış ve müşteri memnuniyetini her alanda sağlamayı, başarısını arttırabilmenin ilk şartı olarak belirlemiştir. Bu gün itibariyle 650 çözüm ortağı ve 7000 ´den fazla kurumsal müşteri portföyüne sahip Sms Vitrini; rakipleri arasında ön planda yer almaktadır.


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİMİZ

 •  Yenilikçilik 
  SmShopin 'in sunduğu bütün ürün ve hizmetler, ortaklarımız ve müşterilerimizin özel gereksinimleri göz önüne alarak, telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübemizle, kendi şirketimiz bünyesinde tasarlanmakta ve geliştirilmektedir.
 •  Güvenilirlik 
  SmShopin, 7/24 izleme ve destek ile tamamen esnek, modüler, ölçülebilir ve dünya çapında 180'den fazla ülkede 800'den fazla mobil şebeke ile kurduğu bağlantılarla yüksek performans ve kalitede mesajlaşma hizmeti sağlar.
 •  Esneklik 
  Mobil mesajlaşma hizmetlerine ek olarak Sms Vitrini, aynı zamanda mobil operatörlerin, servis sağlayıcıların, finansal kuruluşların, büyük şirket ve holdinglerin ihtiyaçlarına göre uzman çözümler sunar.
 •  Güvenlik 
  Güvenlik, Smshopin platformunun temel bir bileşenidir. Son derece güvenilir ve yedeklenebilen SS7 operatör bağlantıları ve şifreli erişimle müşteri bilgilerinin gizliliği korunur.

smshoping.com bir smsvitrini alt bayisidir.

http://smshoping.com/

Toplu Sms Gönder

Toplu Sms Gönder

Toplu Sms Gönder

Toplu Sms Gönder

Toplu Sms Gönder

Toplu Sms Gönder

Toplu Sms Gönder

Toplu Sms Gönder

Toplu Sms Gönder

Toplu Sms Gönder

Toplu Sms Gönder

Toplu Sms Gönder

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları